Praca Pekao BH

Oferujemy możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz pełnego wykorzystania i rozwinięcia Twoich umiejętności. Jeśli uważasz, że jesteś właśnie Tą osobą, której szukamy, skontaktuj się z nami i prześlij swoją aplikację.

Wszystkich zainteresowanych pracą w Naszym Banku zapraszamy do przesyłania swojego życiorysu zawodowego opatrzonego klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych oraz listu motywacyjnego.
 
Ważne informacje:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Pekao Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (dalej: „Bank”) danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych. 
 
Dokumenty rekrutacyjne przesłane do Banku powinny zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekao Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji".
 

Klauzula RODO

Pobierz plik
Aktualne ogłoszenia

Specjalista ds. Wycen Nieruchomości

Specjalista ds. Monitorowania Kredytów

Analityk ds. Ryzyka Operacyjnego

Analityk ds. Ryzyka Kapitałowego