Kariera w Banku Hipotecznym

Oferujemy możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz pełnego wykorzystania i rozwinięcia Twoich umiejętności. Jeśli uważasz, że jesteś właśnie Tą osobą, której szukamy, skontaktuj się z nami i prześlij swoją aplikację.

Wszystkich zainteresowanych pracą w Naszym Banku zapraszamy do przesyłania swojego życiorysu zawodowego opatrzonego klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych oraz listu motywacyjnego.
 
Ważne informacje:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Pekao Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (dalej: „Bank”) danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych. 
 
Dokumenty rekrutacyjne przesłane do Banku powinny zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekao Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji".
 

Klauzula RODO

Pobierz plik
Aktualne ogłoszenia

Doradca Podatkowy

Umowa współpracy
Oferta nr PBH/13/2019
Zakończone rekrutacje

Specjalista ds. Księgowości i Rozliczeń

BH/07/2019

Specjalista ds. Outsourcingu

BH/08/2019

Inspektor ds. Windykacji

BH/09/2019

Ekspert ds. Produktów Kredytowych

Oferta nr PBH/15/2019