Kariera

Kariera

 Dołącz do nas!


Nasz Bank to stabilne i przyjazne miejsce pracy.

Oferujemy możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz pełnego wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności. Jeśli uważasz, że jesteś właśnie Tą osobą, której szukamy, skontaktuj się z nami i prześlij swoją aplikację.  

Wszystkich zainteresowanych pracą w Naszym Banku zapraszamy do przesyłania swojego życiorysu zawodowego opatrzonego klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych oraz listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@pekaobh.pl


 Aktualne oferty pracy

PBH 03 2019 Analityk Kredytowy

 

Ważne informacje:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Pekao Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (dalej: „Bank”) danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych. 
 
Dokumenty rekrutacyjne przesłane do Banku powinny zawierać następująca klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekao Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji"

 Informacja RODO


Powrót do strony głównej

 
Kontakt
Zadzwoń: + 48 22 852 19 37 (koszt wg taryfy operatora)